Passat cc 1.8 tsi my dream...:)

Συνοπτική παρουσίαση του Passat CC.
Απάντηση
cjgeorgio
Member
Member
Όνομα: cjgeorgio K04
Κυβισμός Μηχανής: 1.8
Χρώμα: Καφέ Light

Passat cc 1.8 tsi my dream...:)

Δημοσίευση από cjgeorgio »

Γεια σε όλους. Από σήμερα είμαι ένας ακόμα πανευτιχής κάτοχος ενός cc.
Το αμάξι το πήρα μεταχειρισμένο μοντέλο 2009 με 26.000χλμ χρώματος χρησαφί ασήμι με μπεζ-μαύρο δερμάτινο σαλόνι με θερμενόμενα καθίσματα, rcd 510, εσωτερικός φωτισμός led στης πόρτες,αυτόματο παρκάρισμα και αισθητήρες, το τέλειο dcc και γενικά ακόμα δεν το πιστεύω ότι το πήρα. Θέμα με πάρκην δεν έχω πρόβλημα Γιατί έχω αυλή και μου έρχεται να πάω να κοιμηθώ μέσα στο αμάξι....:)
Αύριο θα παω να το περάσω 2 λάστιχα μπροστά ( να βάλω πάλι την ίδια μάρκα condinedal η yokohama?) θα Έχει πρόβλημα άλλη εταιρία μπροστά και άλλη πίσω; Θα το βάλω και προγραμμα Θεσσαλονίκη και Άμα ενδιαφέρεται και άλλος η Έχει να προτήνη κάποιον Καλο μάστορα να με στείλει μήνυμα. Είμαι Εγώ και άλλος ένας με passat που ενδιαφερόμαστε αν είναι και κανένας άλλος να πάμε για καλύτερη τιμη. Αλήθεια συνάντησης το club Θεσσαλονίκη που κάνει;;;;;;
Passat cc 1.8 tsi 160ps+++++++++++ K04,E-TUNERS,DCC+HR,I/C S3,σκάστρα S3,Full 70άρα εξάτμηση,εισαγωγή ανοξήδωτη 80άρα,τετράφτερος συμπλέκτης,φρένα S5 δίσκους 345,LLUMAR,δερμάτινο μπεζ μαύρο σαλόνι,θερμενόμενα καθίσματα,εσωτερικός φωτισμός στης πόρτες,επένδυση καρύδιας,ZENEC,Auto parking, Το γρηγορότερο CC?

Άβαταρ μέλους
bairas
Advanced Member
Advanced Member
Όνομα: Δημητρης
Χρώμα: Λευκό Candy
Επικοινωνία:

Re: Passat cc 1.8 tsi my dream...:)

Δημοσίευση από bairas »

Καλοταξιδο το εργαλειο σου, βαλε και καμια φωτο να το δουμε!! Επειδη εκανες πολλες ερωτησεις αν θες σου απανταω στην τελευταια....
Όποιος βιάζεται.....ξέρει κι'άλλο μονοπάτι!! http://vimeo.com/17189760

Άβαταρ μέλους
mitsgr
Advanced Member
Advanced Member
Όνομα: Δημήτρης

Δημοσίευση από mitsgr »

Φίλε μου καλοτάξιδο, και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Στις ερωτησούλες που έκανες, και σαν αρχή στο θέμα των ελαστικών η άποψη μου θα ήταν να αλλάξεις και τα 4 ελαστικά από την στιγμή που το αμάξι έχει κάνει 26.000 χλμ.
Στο θέμα προγραμματισμού επειδή όλοι οι οίκοι αναβάθμισης δίνουν πάνω κάτω τα ίδια πράγματα, πλέον κοιτάμε την υποστήριξη και την τιμή. Κακό δεν θα ήταν πρώτα να έριχνες και μια ματιά στο section ‘’Βελτιώσεις’’ για να έπαιρνες και μια άποψη!
Όσο για το θέμα των συναντήσεων πάλη υπάρχει section για τις συναντήσεις της Θεσσαλονίκης που εκεί θα μπορείς να ενημερώνεσαι για συναντήσεις που μπορεί να γίνονται ή ακόμη και να πρωτεΐνης

cjgeorgio
Member
Member

Καλημέρα. Έβαλα χθες λάστιχα Dunlop με έναν χρόνο εγγύηση (Άμα βγάλουν καρουμπαλο η σκιστουν μου το αλλάζουν με καινούργιο.) και εδωσα 530 €. Σήμερα θα βάλω προγραμμα unitronic να δω εντυπώσεις... Το αμάξι είναι καταπληκτικό. Πήγα ιντεραμερικαν στα κεντρικά στο cosmos το Έκανα μια μικτή και βγήκαν από μέσα άτομα μαζι με τον εμπιροματογνωμων και το χαζευαν και Λέγανε από τα ποιο ωραία αμάξια στην κατηγορία του (το μπεζ μαύρο σαλόνι και το ξύλο μέσα μαζι με την οθόνη rcd 510 ομοφερνουν πολυ το εσωτερικό)
Passat cc 1.8 tsi 160ps+++++++++++ K04,E-TUNERS,DCC+HR,I/C S3,σκάστρα S3,Full 70άρα εξάτμηση,εισαγωγή ανοξήδωτη 80άρα,τετράφτερος συμπλέκτης,φρένα S5 δίσκους 345,LLUMAR,δερμάτινο μπεζ μαύρο σαλόνι,θερμενόμενα καθίσματα,εσωτερικός φωτισμός στης πόρτες,επένδυση καρύδιας,ZENEC,Auto parking, Το γρηγορότερο CC?

Άβαταρ μέλους
ithaki59
Advanced Member
Advanced Member
Όνομα: ΚΩΣΤΑΣ
Χρώμα: Ασημί Reflex
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ithaki59 »

καλοταξιδο, αν κανεις και κανα ταξιδακι εκει θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ
1.8 ασημι reflex, park pilot, πολυλειτουργικό τιμόνι, αναδιπλουμενοι ηλεκτρ.καθρεπτες, rcd510, μεμβρανες llumar, xenon, h&r προγραμμα 222hp chiptronic

[img]c:\sexy.jpg[/img]

cjgeorgio
Member
Member

Κάνω την διαδρομή Θεσσαλονίκη-Βέροια και το αμάξι είναι καταπληκτικό... :D
Επιλογή comford στο dcc και δεν ακούς τίποτα (τα dunlop είναι ότι πρέπει). :bowdown:
Δεν έχω cruise control και το βρίσκω λίγο περιτό στο να το βάλω σαν extra επειδή η πεταλιέρα του γκαζιού είναι όπως στα BMW ξεκινάει από το δάπεδο οπότε το πατάω με όλο το πέλμα μου και όχι μόνο με την μήτη με αποτέλεσμα να μην κουράζεται καθόλου το πόδι μου. Από την άλλη με τόση δύναμη που έχει το αμάξι (unitronic πρόγραμα) να πας σταθερα με μια ταχύτητα είναι αδύνατον. Ολο και κάποιος θα βρεθεί δίπλα να χαζέψει και να δωκιμάση να περάσει αλλά μετά !*!banane1 *!*wc2

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες